home Hlavni stránka

Kontakt
  • PhDr. Jaroslava Dvořáková
  • Semináře, poradenství, osobní rozvoj
  • K. Nového 432
  • 257 51 Bystřice u Benešova
  • IČO: 71961968
  • Tel.: 774 305 307
  • email: dvorakova@puls-kurzy.com

 

Příjem přihlášek

Zakázkové vzdělávání

Jsme schopni připravit pro Vaše zdravotnické zařízení či společnost zakázkové vzdělávání na míru.

Můžete se na nás obrátit s konkrétními požadavky na proškolení Vašich zaměstnanců v komunikaci, řešení konfliktů či asertivitě, prevenci syndromu vyhoření či zvládání stresu. Nabízíme i tréninkové programy, jejichž součástí je nácvik požadovaných dovedností a znalostí. Na našich webových stránkách, v rubrice Tréninkové programy či Školicí akce najdete část naší nabídky. Ostatní možnosti záleží na Vašich požadavcích. Nebojte se nás oslovit!

V současné době s úspěchem nabízíme školení manažerských dovedností pro střední management - vrchní a staniční sestry.

Bc. Jana PištorováTato školení vede převážně Bc. Jana Pištorová, která má v této oblasti dlouhodobé zkušenosti: lektorsky spolupracuje při realizaci rekvalifikačních a doškolovacích kurzů pro pracovníky sociální péče a zdravotníky, a to v oblasti komunikace v mezilidských vztazích, v jednání s problémovým klientem, kritická místa v přístupu ke klientovi, vztahy na pracovišti, zvládání stresu, presentační dovednosti a podobně.

Vede otevřené semináře a zakázkové programy pro pracovníky ve zdravotnictví a v sociální sféře více než 6 let. Mezi její klienty patří např.: Thomayerova nemocnice, Život 90, Domov pro seniory Otín, Ústav soc. péče pro mládež Jindřichův Hradec, Oblastní charita Kutná Hora, Belimo CZ, Tremco illbruck, Ministerstvo životního prostředí, TÜV CZ s.r.o., SPŠ dopravní...

Můžeme Vám nabídnout tato témata:

 

Lektor: PhDr. Jaroslava Dvořáková